Fotky ze svatby ihned. Spouštíme půjčovnu instantních a analogových fotoaparátů

PRAHA 2. 5. 2024 – S blížící se svatební sezonou přichází na trh nová služba, která zpříjemní zachycení okamžiků z těch nejkrásnějších životních událostí. Česká společnost Histogram spouští Půjčovnu Polaroidů a Instaxů, která umožní zákazníkům si jednoduše online půjčit instantní fotoaparát a zachytit tak jedinečné momenty z nejrůznějších událostí.

Půjčovna Polaroidů a Instaxů funguje na principu online rezervace a výdeje a vrácení prostřednictvím sítě výdejních míst a boxů dopravních společností. Navázala partnerství i s lokálními prodejci, u kterých bude možné si instantní foťáky vyzvednout napřímo. Zákazník si na webu vybere typ fotoaparátu, datum a dobu půjčení. Aplikace zákazníkovi sama doporučí, které filmy a doplňky jsou ke zvolenému fotoaparátu nejlepší. Nemůže se tak stát, že si pořídí k fotoaparátu nekompatibilní film. Po uhrazení zálohy a poplatku mu fotoaparát s příslušenstvím a návodem Půjčovna zašle a po skončení akce ho vrátí na stejném místě nebo odevzdá na podacím místě v síti dopravce. Vypůjčené fotoaparáty Půjčovna zasílá v opakovaně-využitelných krabicích ve spolupráci se startupem ReKrabice.

Půjčovna Polaroidů a Instaxů nabízí široký výběr modelů Polaroidů a Instaxů za dostupné ceny. V nabídce naleznete jak klasické modely typu 600 nebo SX-70, tak i novinky s moderními funkcemi, jako je například propojení s mobilní aplikací. Kromě instantních fotoaparátů Půjčovna nabízí i analogové fotoaparáty nebo tiskárny fotografií.

Instantní fotoaparáty jsou v posledních letech stále oblíbenější, a to především pro svoji jednoduchost, kouzlo a nostalgickou atmosféru. Polaroidy a Instaxy se hodí nejen na svatby, ale i na maturitní a vánoční večírky, oslavy narozenin, výlety do hor nebo k moři. Díky Půjčovně Polaroidů a Instaxů si tak i ti, kteří si nechtějí pořizovat vlastní fotoaparát, mohou užít zábavu s instantními fotkami a zachytit tak vzpomínky, které jim zůstanou už navždy (nebo alespoň po dobu 100 let).

Kontakt pro média: Eva Řezníková, eva@histogram.cz, 228 811 000

Fotografie jsou volně k použití s uvedením zdroje. Pro další fotografie nás, prosím, kontaktujte.