Není důležité vyhrát, ale dobře u toho vypadat

Fotografie je náš každodenní chléb. I filmy a reklamy vznikají nejdříve ve fotografiích. Spolehněte se na nás, že zachytíme přesně to, co potřebujete.

Firemní a komerční fotografie

Nebojte se odlišit od konkurence jiným stylem fotografie. Připravíme vám kromě samotných fotografií i koncept. Tak, jako jsme to udělali třeba pro centrum Abaceda. Samozřejmě umíme jet i podle vašeho zadání a fahrplanu – jako jsme to dělali pro Google, Kiwi nebo Liftago

Produktová fotka nemusí být nudná

Zaujmout v internetovém obchodě musíte zejména fotografiemi. Osobním šarmem vám to asi nevyjde. Ale naštěstí máte nás, protože my vám nafotíme kromě fotek na bílém pozadí i ty, které bude mít Heuréka jako úvodní.

Interiéry všeho druhu

Nejen pro realitní kanceláře připravíme interiérové (i exteriérové) fotografie. Zkušenosti máme i z výstavních prostor nebo výrobních linek. Dokážeme naši práci přizpůsobit časově a nenarušit tak běžnou pracovní dobu místa. Pro realitní fotografie vám zařídíme i ukázkové dovybavení místa podle domluvy se scénografem.

Máte specifický požadavek na fotografie?

Fotíme digitálně, ale i hezky postaru analogově. V našem týmu je několik fotografů a fotografek, pro každý projekt si tak můžete vybrat unikátní styl.

Zvládneme i focení na poslední chvíli. Stačí zavolat do produkce alespoň jeden den dopředu.

3 kroky k fotce

1

Dobré zadání chyby vyhání

První set fotek vám pomůže zadat náš projekťák nebo projekťačka. Přesně nabriefujete fotografa, aby měl správné podklady. A další focení už si můžete zadat úplně sami a online.

2

Na place legrace

Protože jste úspěšně absolvovali krok 1, tak krok 2 bude už jen zábava. Fotografování, kde se všichni cítí kreativně, plni energie a v pohodě je naší vizitkou. Bereme klienty na většinu placů, pokud chtějí dorazit.

3

Vyřízneme, vyžehlíme, dobře upravíme

Jsme sice zastánci řemeslné fotografie – tedy pokud můžeme, tak vše uděláme na place, ale je nám jasné, že fotky na požadované rozměry ani grafiku jinak než v počítači už dnes asi neuděláme.

Fotografie vás přesvědčili, ale chtěli byste také vidět nějaké ceny?
Rozumíme, a proto jsme se tu rozhodli nahodit orientační ceník i za cenu znevýhodnění před konkurencí.

12.000 Kč

den focení

Fotograf na den

Orientační cena pro velkou část běžně odbavované fotografické práce.

Firemní portréty/interéry


Eventy (bývají i levnější)


Výstavní prostory


Lookbook a imagovky


Postprodukce a archivace

30.000 Kč

projekt

Fotograf na projekt

Zajistíme vám celý projekt. Domluvíme modely, místo pro focení i vybavení. Nafotíme celou reklamní kampaň.

Reklamní kampaně


Série realitních fotografií


Dlouhodobý projekt


Vícečlenný tým k dispozici


Zapojení AI

Garance spokojenosti: nejste-li spokojeni s výsledkem práce, nezaplatíte nám nic. Cena je orientační, nezávazná a bez DPH 21 %. Změny jsou vyhrazeny.