Skip links

Naše řemeslo děláme poctivě. Hledáme nekonvenční cesty k úspěchu.

Audiovize je pro nás jako každé jiné řemeslo. My ji děláme nejen kvalitně a poctivě, ale také zkoušíme hledat nové a netradiční postupy.

Film a video

Alfa a omega našich služeb. Pokud platí, že fotka vydá za tisíc slov, pak video vydá za slov milion. Ale pozor, není to jen o bezhlavém točení videospotů za každou cenu!

filmová a televizní produkce – TV reklama od A do Z – Crew on Demand – scenáristika – storyboarding – postprodukce – střih AV materiálu – barevné korekce – distribuce do TV – voiceover – hudba na míru – hudební banka

Foto a grafika

Vyfotíme pro vás fotografie vašeho týmu, vaší provozovny nebo produktů. Navrhneme potisky tašek nebo připravíme a vytiskneme kalendáře.

korporátní fotografie – produktová fotografie – realitní fotografie – mobilní fotostudio – analogová fotografie a digitalizace – korporátní identita – grafické manuály – retuše – tiskoviny – outdoor

Online obsah

Koronavirus nás v mnohém naučil. A jedna z jeho lekcí bylo právě přestoupení na online svět. Víme, jak pracovat se sociálními sítěmi, jak nastavit funkční kampaně a čím se odlišíte od konkurence.

správa sociálních sítí – tvorba psaného obsahu (copywriting) – nastavení online reklamních kampaní – landing pages – online grafika (bannery) – zbožové srovnávače – foto a video pro online – analytika – UX/UI design a analýza

Co vám přinese spolupráce s námi?

Originální obsah

Vyrábíme obsah, za který se nebudete stydět. A někdy ho můžete použít i opakovaně.

Vyšší zisky

Vytváříme kreativní a originální reklamy a obsahy. Musíme si ale být jistí, že budou i výkonnostně fungovat.

Známost značky

Zaměřujeme se především na vytváření srdcovek. I když nemáte banány v akci, víme, že zákazníky hýčkáte jinými přednostmi.

Nové formáty

Možná jste byli zvyklí dělat reklamu jen na facebooku. Ale víte, jak silné jsou třeba lokální noviny a časopisy?